sob., 26.02.2022

Warsztaty rodzinne
wstęp bezpłatny

Zimowe zabawy – po warszawsku! w Muzeum Farmacji

Co zrobić, by uniknąć zachorowania w okresie zimowym? Jakie środki stosowały nasze babcie, a po jakie sięgnęliśmy dziś, czując, że „coś nas bierze”?

Na spotkaniu w Muzeum Farmacji przyjrzymy się ziołom, które pomagają zwalczyć objawy przeziębienia i kataru. Na koniec wspólnie przygotujemy rozgrzewającą maść, idealną do stosowania w warunkach domowych. Dzięki zawartym w niej olejkom eterycznymi i składnikom bakteriobójczym będziemy mogli odetchnąć pełną piersią i śmiało stawić czoła zimowej aurze!

Informacje praktyczne:

Dla kogo: rodziny z dziećmi w wieku 9-12 lat

Maksymalna liczba uczestników: 15 uczestników

Zapisy: bezpłatne wejściówki do pobrania na stronie internetowej Muzeum Warszawy.
Jedna wejściówka upoważnia do wstępu dziecko i jednego opiekuna.

W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w zajęciach, prosimy o informację:
marek.luszczyk@muzeumwarszawy.pl