niedz., 10.12.2023

Warsztaty rodzinne
20 zł (dziecko + 1 opiekun bezpłatnie)

Teatrzyk kamishibai. Warsztaty plastyczne dla dzieci

Kamelia wszczyna śledztwo…

W trakcie warsztatów każdy uczestnik wymyśli własną opowieść, którą następnie przedstawi na planszach teatru kamishibai.

Kamishibai (jap. kami-papier, shibai-teatr) to wywodząca się z Japonii sztuka opowiadania poprzez obraz.

Warsztaty teatru kamishibai są propozycją dla tych, co lubią rysować, malować i wymyślać historie. Korzystając z niebanalnych eksponatów muzealnych, będziemy tworzyć własną opowieść wizualną.

Dla kogo: dzieci pow. 6 r.ż.

Bilety dostępne w kasach Muzeum Farmacji i online.