sob., 04.06.2022

Warsztaty rodzinne

Roślinne laboratorium | warsztaty botaniczno-farmaceutyczne

Nie byłoby naturalnych kremów bez roślin, które są źródłem cennych substancji leczniczych i pielęgnujących skórę.

Zapraszamy na warsztaty botaniczno-farmaceutyczne odbywające się w dwóch miejscach – w Ogrodzie Botanicznym UW i w Muzeum Farmacji.

Podczas pierwszej części warsztatów odbędzie się spacer po szklarniach Ogrodu Botanicznego, gdzie przyjrzymy się roślinom wykorzystywanym w kosmetyce. Uczestnicy otrzymają również roślinne substancje, które następnie zabiorą na warsztaty tworzenia ochronnego kremu w Muzeum Farmacji.

Informacje praktyczne

Koszt: 20 zł/osoby (10 zł płatne w kasie Ogrodu, 10 zł płatne w kasie Muzeum Farmacji)

Zapisy: marek.luszczyk@muzeumwarszawy.pl

Gdzie: Ogród Botaniczny, Al. Ujazdowskie 4 (początek warsztatów: 11:00), następnie wspólne przejście do Muzeum Farmacji (początek warsztatów: 12:30)

Dla kogo: dla dorosłych, dla rodzin

Warsztaty odbywają się również w godz. 10:00-12:30.