sob., 19.06.2021

Zajęcia rodzinne
10 PLN

Poznaj sekrety stuletniej apteki

Oprócz zobaczenia jak wyglądała apteka przed stu lat, poznania nazw oryginalnych przyrządów czy specyfików aptecznych, dowiemy się  paru ciekawych zastosowań o ziołach i roślinach leczniczych, które otaczają nas na co dzień- a mimo to mogą nas miło zaskoczyć!

Zwiedzanie przewiduje przejście przez ekspozycję z edukatorem oraz warsztaty dla dzieci z rodzicami,  podczas których będzie można stworzyć własną miksturę leczniczą do wykorzystania w domu.

Grupa docelowa: rodziny z dziećmi 7-10 lat

Maksymalna liczba uczestników: 5 osób

Wstęp: bilety dostępne na stronie Muzeum, zakończenie sprzedaży dzień przed wydarzeniem, cena 10 zł/osoba

Godziny: