niedz., 22.05.2022

Oprowadzanie
wstęp bezpłatny

Oprowadzanie autorskie Małgorzaty Łobockiej po wystawie prac Magdy Bielesz „Wśród leków czuję się bezpiecznie”

Przekrojowa wystawa sztuki Magdy Bielesz „Wśród leków czuję się bezpiecznie” prezentuje wybrane dzieła z ostatnich 20 lat twórczości artystki.

W zabytkowych wnętrzach Muzeum Farmacji, obok aptecznych narzędzi i naczyń, pojawiły się obrazy, rzeźby i notatki przedstawiające jej życiowe doświadczenia.

O obrazach i obiektach autorstwa Magdy Bielesz opowiadać będzie Małgorzata Łobocka.

Małgorzata Łobocka, blogerka kulturalna, członkini Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych, specjalistka ds. kontroli zarządczej w instytucjach kultury.

Sprawdź program oprowadzań po wystawie.