Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

pl/en
Wydarzenia

sob., 03.02.2024
11:00–12:30

Warsztaty
Muzeum Farmacji
30 zł

Jakżeż ja się uspokoję? Warsztaty botaniczno-zielarskie

Grafika. Napis Jakżesz ja się uspokoję? na tle zdjęcia kwiatów i szklanej butelki aptecznej. Wokół purpurowa cienka ramka.

„Człowiek współczesny ugina się pod ciężarem cywilizacji”.

Zwrócił na to uwagę filozof żyjący na przełomie XIX i XX wieku – Henri Bergson. Obecnie słowa „stres”, „wypalenie” czy „zmęczenie” odmieniamy przez wszystkie przypadki. Zatrzymajmy się w naszym codziennym pędzie i udajmy się na warsztaty w zabytkowych przestrzeniach Muzeum Farmacji. Odetchnijmy z ulgą, wdychając ziołowe remedia, i przekonajmy się, że nasz pośpiech niczemu i nikomu nie służy.

Warsztaty omawiające temat stresu i zmęczenia.

Roślinne wsparcie w trudnych warunkach życia. A gdyby tak znaleźć roślinne wzmocnienie? Pomoc w skupieniu się, wyciszeniu, a nawet zwiększeniu wydolności fizycznej? Są rośliny, zwane adaptogenami, które mają tę moc. W trakcie warsztatów poznamy kilka adaptogennych mocarzy i wspólnie przygotujemy mieszankę ziołową.

Informacje praktyczne:

Dla kogo: młodzież i dorośli

Liczba uczestników: 15 osób

Bilety w sprzedaży na 2 tygodnie przed wydarzeniem.


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.