Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

Wydarzenia
Zarezerwuj Zarezerwuj Kup bilet

śr, 11.03.2020
18:00–20:00

Wykład
Muzeum Farmacji
5 zł

Cała prawda o mleku. Wykład z cyklu: Prawda czy mit?

Mleko i produkty mleczne są stałym elementem naszej diety. Dowiemy się czy możemy spożywać je bez żadnych ograniczeń. Jakie mają właściwości i czy mogą powodować choroby. Czy i jaki wpływ niedobory tych produktów mają na możliwość wystąpienia osteoporozy. Poznamy również alternatywne źródła wapnia w diecie człowieka.

Prowadzenie: Dietetyk mgr Magdalena Kopała

Absolwentka wydziału Dietetyki na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Ukończyła: Pedagogikę w Wyższej Szkole Pedagogicznej ZNP w Warszawie, Studium Trenerów i Coachów Uczelni Łazarskiego, Kurs pomocy psychologicznej na Uniwersytecie Warszawskim, Kurs Immunodiagnostyki Nietolerancji Pokarmowej. Specjalizuje się w dietach dla osób o szczególnych potrzebach żywieniowych, takich jak dzieci, kobiety w ciąży i karmiące, czy osoby chore (dzieci i dorośli) i pozostające na dietach eliminacyjnych. Doświadczenie zawodowe zdobywała w licznych warszawskich szpitalach i podczas prac Studenckiego Koła Naukowego Dietetyków, któremu przez dwa lata przewodniczyła.

Zarezerwuj Zarezerwuj

Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.